כיצד בוחרים מערכת אינטרקום לבית פרטי?

אינטרקום לבית פרטי

כיצד בוחרים מערכת אינטרקום לבית פרטי?

אם הגעתם אל המאמר הזה, אתם בוודאי מחפשים מערכת אינטרקום לבית פרטי. חיפוש קצר בגוגל העלה בפניכם אפשרויות רבות וסוגי מערכות שונות לצד בעלי מקצוע שונים המציעים מחירים שונים. כיצד נדע מה לבחור? קיבצנו עבורכם מספר דברים שחשוב שתדעו לגבי מערכת אינטרקום לבית פרטי לפני שאתם בוחרים אחת כזו לבית הפרטי שלכם.

מערכת אינטרקום לבית פרטי – סוגים

המחיר של אינטרקום לבית פרטי משתנה בהתאם לסוג המערכת אותה תתקינו. ישנם בשוק מגוון רחב של מערכות מסוגים שונים עם פיצ'רים משתנים:

  • מערכת אינטרקום לבית פרטי עם קודן ושפופרת – זוהי המערכת הבסיסית והזולה ביותר שניתן למצוא בשוק. מחוץ לשער הבית ישנו פאנל חיצוני עם קודן ושפופרת, ובתוך הבית ישנה שפופרת נוספת.
  • מערכת אינטרקום לבית פרטי עם מצלמה – זוהי מערכת האינטרקום הנפוצה ביותר בבניינים חדשים הנבנים כיום. על הפאנל החיצוני, בנוסף לקודן, ישנה גם עינית הקולטת את מי שנמצא מחוץ לבית, ובתוך הבית ישנו מסך בו ניתן לראות את מי שעומד מחוץ לשער. המחירים של מערכת מסוג זה משתנים בהתאם לגודל המסך הנמצא בתוך הבית ובהתאם לאיכות הרזולוציה של העינית.
  • מערכת אינטרקום לבית פרטי המתחברת לסמארטפון – זוהי מערכת מתקדמת המתחברת אל הסמארטפון שלכם ומשדרת ישירות אליו את מי שנמצא מחוץ לשער ואת הבקשה לפתוח את הדלת. היתרונות של מערכת שכזו היא שתוכלו לפתוח את השער מבלי לקום מהספה, או לחלופין לפתוח את השער גם כאשר אתם אינכם נמצאים בבית. 

מערכת אינטרקום לבית פרטי – תשתיות

ניתן למצוא מערכות אינטרקום לבית פרטי המבוססות על תשתית קווית\חוטית ומערכות המבוססות על תשתית אלחוטית. התשתית האלחוטית פחות מומלצת, מכיוון שאם המרחק בין שער הכניסה לדלת הבית גבוה ממס' מסוים של מטרים הקליטה לא תהיה כל כך טובה ולכן רוב המתקינים ממליצים על תשתית קווית. מחיר ההתקנה משתנה גם הוא בהתאם לתשתית הקיימת בבית, ואם אין תשתית מתאימה, יש צורך להכין תשתית שכזו ולחצוב בקיר, מה שיכול לייקר את עלות ההתקנה באופן משמעותי מאוד.

אהבת את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest