קודן לדלת כולל התקנה

קודן לדלת כולל התקנה של חברת פאל וינטק
קודן לדלת כולל התקנה של חברת פאל וינטק

קודן לדלת כולל התקנה

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה במקרי הפריצות לבתים פרטיים ולבתי עסק המעוררת את הצורך בהקפדה על סידורי אבטחה מחמירים. קודן לדלת יכול לסייע לכם למנוע מגורמים לא רצויים להיכנס לבניין, למשרד או לבית שלכם. לאור החשיבות הגבוהה שיש לייחס לתחום השמירה על הביטחון האישי, מומלץ לבחור בגורם מקצועי ומנוסה לשם התקנת הקודן. שימו לב, התקנה לא מקצועית עלולה להוביל לכך שהקודן לא יתפקד כראוי, מה שיוביל לתקלות במקרה הטוב ולהקלה על פורצים במקרה החמור.

קודן לדלת כולל התקנה – כמה זה עולה?

כיום, המחיר הממוצע עבור קודן לדלת כולל התקנה נע בין 700 ₪ ל-1,300 ₪. במחיר שתשלמו מגולמים גם התקנתו של הקודן ועלויותיו של מנגנון הנעילה החשמלית. בנוסף לכך, ראוי להדגיש כי תיתכנה תוספות במחיר במקרים בהם תידרשנה עבודות הכנה של התשתיות, העברת חיווט וחציבה. מחד גיסא, התקנת קודן בכוחות עצמכם אינה משימה בלתי אפשרית. מאידך גיסא, אנו ממליצים לכם לא לחסוך ולפנות למתקין מקצועי לשם שמירה על ביטחונכם וביטחונם של בני משפחתכם.

אילו סוגי קודנים קיימים בשוק?

ישנם אינספור סוגים של קודנים, כך שאנו ממליצים לכם לערוך מחקר מקיף ולהתייעץ איתנו לפני שאתם ממהרים לקנות את הקודן הראשון שימליצו לכם עליו. לאור העובדה שהתקנת קודן מתבצעת אחת למספר שנים, רצוי להשקיע בקודן איכותי ככל האפשר. הסוג הבסיסי ביותר של קודנים לדלת הוא קודן שעשוי מפלסטיק. ניתן למצוא קודנים מסוג זה במשרדים פנימיים. הסוג הנפוץ ביותר הוא קודן אנטי ונדל, הנחשב לעמיד וחזק במיוחד. קודן אנטי ונדל עשוי ממתכת ונפוץ בשערים חיצוניים (שכן, מיקומו חושף אותו לפגעי מזג האוויר, כמו גשמים וקרינת שמש חזקה).

הסוג השלישי שאליו נתייחס הוא קודן התומך בכרטיס קרבה. חיישני קרבה מאפשרים לפתוח דלתות באמצעות צ'יפים או כרטיסים הכוללים קידוד מתאים. שימוש בחיישני קרבה נפוץ במיוחד בבתי עסק שמעסיקים עובדים רבים, מפני שריבוי הגורמים שקוד הכניסה ידוע להם עלול להוביל לדליפתו לגורמים בלתי רצויים. הסוג האחרון שראוי להרחיב עליו הוא קודן ללא חשמל, הפועל על בסיס קו הטלפון ונחשב לזול וקל להתקנה.

על אילו דברים כדאי להקפיד ברכישת קודן לדלת כולל התקנה?

תחילה, רצוי לרכוש קודן אשר מכיל נורות חיווי שתספקנה אינדיקציה להקשה שגויה או נכונה של קוד הכניסה. שנית, רצוי להחליף את קוד הגישה אחת לכמה שנים, הן לשם שמירה על ביטחונכם והן על מנת למנוע שחיקה של הכפתורים שתיאלץ אתכם להחליף קודנים לעתים קרובות יחסית. שלישית, עם תום התקנת הקודן רצוי לבדוק שהכל פועל כראוי ואף לבקש מהמתקין להדריך אתכם כיצד ניתן לאפס את קוד הגישה או לשנות אותו. לבסוף, אנו ממליצים לכם לרכוש קודן לדלת הכולל תאורת לד. פרט לכך שתאורה תתרום לאסתטיקה של הקודן, היא תסייע לכם להיכנס בקלות לביתכם גם בשעות החשכה. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים, טיפים וייעוץ..

אהבת את המאמר?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest