התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לבית

מעבר לכך שמערכות אזעקה מתריעות בפנייך ובפני גורמים רלוונטיים על כניסות לא מאושרות לשטח הבית שלך, פורצים נמנעים מלבחור בבתים בהם מותקנת מערכת אזעקה. בעבר, התקנת מערכת אזעקה חדשה לבית הייתה יכולה לכלול עבודות ארוכות, שבירה של קירות ואף עלויות גבוהות. למרבה המזל, בעזרת התקנה של מערכת אזעקה אלחוטית לבית על ידי מתקין אזעקות מקצועי ניתן להתאים את מערכת האזעקה לכל מבנה בקלות. מערכת אזעקה אלחוטית לבית יכולה לכלול מגוון רחב של גלאים ומומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי כדי להגיע למערכת אזעקה אשר תיתן לך שקט נפשי מבלי לרוקן לך את הכיס.כיצד מתקינים מערכת אזעקה אלחוטית לבית השלב הראשון כדי להתקין מערכת אזעקה אלחוטית לבית בצורה נכונה הוא ליצור קשר עם מתקין אזעקות מנוסה. מתקין אזעקות מנוסה יוכל לסרוק את שטח הבית שלך, לאתר נקודות חולשה ואף מיקומים אידיאליים להצבת הגלאים השונים. לאחר מכן, מתקין האזעקות יוכל להסביר לך אילו גלאים יכסו את שטח הבית שלך בצורה אידיאלית וכיצד יש לתפעל ולתחזק את מערכת האזעקה האלחוטית שלך.

 

אילו גלאים כלולים במערכת אזעקה אלחוטית לבית

הודות לחידושים טכנולוגיים רבים, כיום ניתן להוסיף למערכת האזעקה האלחוטית שלך מגוון רחב של גלאים.

הגלאים השונים מספקים למערכת מידע היקפי על שטח הבית שלך ומגנים עלייך מפני כל פריצה אפשרית. בין הגלאים הנפוצים יותר ניתן למצוא:

גלאי נפח

גלאי נפח הינו גלאי חכם אשר יודע לאמוד את הנפח של כל האובייקטים בשטח הראייה שלו. מעבר לסינון החפצים הדוממים, גלאי הנפח יודע להבדיל בין נפח של בעלי חיים ובני אדם.

גלאי מגנט לחלון\דלת כניסה

מגנט אלחוטי לחלון\דלת הינו רכיב קטן המתחבר לחלון ומתריע כאשר החלון נפתח.

גלאי וילון אלחוטי

וילונות יכולים להוות נקודת תורפה עבור חלק מהגלאים ולהוביל לאזעקות שווא רבות או לאזורים מתים. 

גלאי וילון אלחוטי יודע להתגבר על כך ולספק לך אבטחה אמינה אפילו

בחללים עם וילונות רבים.

סופרויז'ן מערכות אבטחה היא חברה מקצועית אשר מספקת ומתקינה מגוון רחב של מערכות אבטחה עבור בתים פרטיים ועסקים בכל רחבי הארץ. עכשיו זה הזמן שלך להיכנס לאתר, למצוא מערכת אזעקה אלחוטית לבית אשר עונה על הדרישות שלך או ליצור עמנו קשר ולהתחיל לישון בשקט.